На Х з’їзді інфекціоністів України президентом Громадської організації «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» обрано заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора Ольгу Анатоліївну Голубовську!

 Бажаємо новообраному президенту міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих здобутків, плідної роботи, продовжити  кращі традицій Асоціації і успіхів у її розбудові!!!

Президія ВАІ

Загальні відомості про Всеукраїнську Асоціацію інфекціоністів (ВАІ)

Тут розповідається про мету, організаційну структуру, персональний склад і керівництво ВАІ.

Пленуми, науково-практичні конференції

Максимально повна інформація про з’їзди, пленуми, науково-практичні конференції, котрі проводилися ВАІ, а також інформаційні повідомлення про заходи, які плануються в майбутньому.

Офіційна інформація

Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів, займаючи активну громадянську позицію, постійно акцентує увагу на розв’язанні проблеми боротьби з інфекційними та паразитарними хворобами дітей і дорослих, адже у наш час інфекції загрожують національній безпеці України. В цьому розділі можна ознайомитися із зверненнями ВАІ до керівництва держави.

Бібліотека

Тут можна прочитати і скачати електронні версії книжок, а також номери журналу “Інфекційні хвороби”. Ви також можете дізнатись про останні літературні новинки.