Правлiння Асоцiацiї iнфекцiонiстiв України

cheef_1

 Чл.-кор. НАМНУ, засл. діяч науки і техніки України, проф. Михайло Антонович Андрейчин  – президент Асоцiацiї.

Президія

  • Засл. лікар України, проф. Сергiй Олександрович Крамарєв – заступник президента.
  • Професор Микола Дмитрович Чемич  – заступник президента.
  • Доц. Олег Любомирович Iвахiв – секретар правління Асоцiацiї.
  • Доц. Наталя Анатоліївна Ничик – скарбник Асоцiацiї.

Члени президії

  • Акад. НАМНУ, заслужений діяч науки і техніки України, професор Жанна Iванiвна Возiанова.
  • Професор Ольга Анатоліївна Голубовська.
  • Професор Олександр Миколайович Зінчук.
  • Професор Василь Пантелійович Малий.
  • Заслужений лікар України, професор Лариса Василівна Мороз.
  • Заслужений лікар України, Роман Степанович Остяк.
  • Заслужений лікар України, доцент Михайло Амброзійович Поляк.
  • Заслужений лікар України, професор Антонiна Олексiївна Руденко.

 Правління

Вінницький осередок

  •  Професор Ірина Іванівна Незгода.

Волинський осередок

  •  Галина Василiвна Морочковська – голова осередку.

Дніпропетровський осередок

  •  Професор Людмила Романівна Шостакович-Корецька – голова осередку.
  • Валентина Дмитрівна Ткаченко.

Донецький осередок

  • Наталія Ярославівна Пономаренко – голова осередку.

Житомирська обл.

  • Ольга Павлівна Сахневич – голова осередку.

Закарпатський осередок

  • Доцент Антон Іванович Когутич.

Запорізький осередок

  • Професор Олена Віталіївна Усачова – голова осередку.
  • Професор Олена Вячеславівна Рябоконь.

Івано-Франківський осередок

  • Заслужений діяч науки і техніки України, професор Богдан Миколайович Дикий – голова осередку.
  • Професор Олександра Ярославівна Пришляк.
  • Професор Галина Богданівна Матейко.

Кіровоградський осередок

  • Олена Георгіївна Смірнова – голова осередку.

Київський осередок

  • Професор Олександр Костянтинович Дуда.
  • Професор Володимир Іванович Трихліб.

Львівський осередок

  • Професор Олександр Богданович Надрага.
  • Юрiй Андрiйович Дашо.

Луганський осередок

  •  Ольга Альбертівна Мартиненко – голова осередку.

Миколаївський осередок

  • Наталія Володимирівна Брятко – голова осередку.

Одеський осередок

  • Професор Тетяна Володимирівна Чабан – голова осередку.

Полтавський осередок

  • Професор Галина Михайлівна Дубинська – голова осередку.
  • Лідія Леонідівна Войтенко.

Рівненський осередок

  • Сергій Васильович Дорошенко – голова осередку.

Сумський осередок

  • Ірина Олександрівна Троцька

Тернопільський осередок

  • Олена Анатоліївна Герасименко.

Харківський осередок

  • Професор Володимир Миколайович Козько.
  • Професор Павло Вікторович Нартов.
  • Професор Катерина Ігорівна Бодня.

Херсонський осередок

  • Сергій Михайлович Панкратов – голова осередку.

Хмельницький осередок

  • Оксана Вікторівна Піддубна – голова осередку.

Черкаський осередок

  • Світлана Іванівна Волгіна – голова осередку.

Чернівецький осередок

  • Професор Василь Деонізійович Москалюк – голова осередку.
  • Професор Іванова Лорина Алімівна.

Чернігівський осередок

  • Світлана Григорівна Ворона – голова осередку.