Вельмишановні друзі та колеги!

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у  X з’їзді інфекціоністів України

“ІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ: ЗДОБУТКИ І ПРОБЛЕМИ У ДІАГНОСТИЦІ, ТЕРАПІЇ ТА ПРОФІЛАКТИЦІ”

який відбудеться 6-7 жовтня 2021 р. на базі Конгрес-центру Сумського державного університету

❗❗❗ У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією щодо COVID-19 президія Асоціації вирішила провести Х з’їзд інфекціоністів у змішаному режимі: 75 делегатів (хто має право голосувати), представники з усіх осередків, доповідачі приїжджають у м. Суми, решта – беруть участь у заході в режимі онлайн. Персональний склад учасників з’їзду, які приїдуть у Суми, визначають голови обласних осередків, число додаткових учасників необхідно узгоджувати з президією Асоціації чи оргкомітетом з’їзду. 

 

Онлайн реєстрація 👉 за посиланням

🏆  програма конференції

 Доступ до 👉 стендових доповідей

Трансляція на Youtube каналі : деталі згодом ❗ 

 Наукова тематика з’їзду:
 🎓 На Х з’їзді будуть оприлюднені наукові результати вітчизняних наукових досліджень, обговорюватимуться актуальні проблеми клінічної інфектології та шляхи їх розв’язання.

🎓  Розглядатимуться питання розвитку української інфектології на наступні п’ять років, з урахуванням складної епідеміологічної ситуації стосовно низки інфекційної хвороб у світі і в Україні, зокрема таких як: СОVID-19, гострі кишкові інфекції, вірусні гепатити, ВІЛ-інфекція, хвороба Лайма та інші кліщові інфекції, герпетичні інфекції, актуальні протозоози, емерджентні та реемерджентні інфекції та низка інших, що становлять загрозу для національної безпеки держави.

🎓 Обговорюватимуться проблеми удосконалення діагностики, терапії та профілактики інфекційних захворювань.

🎓 Пропонуватимуться шляхи оптимізації медичної допомоги інфекційним хворим в умовах реформування галузі охорони здоров’я.

🎓 Будуть розглядатися проблеми покращання знань студентів, інтернів і лікарів, які надають медичну допомогу інфекційним хворим на різних рівнях, що в кінцевому результаті дасть змогу підвищити ефективність лікування хворих і покращити якість їх життя, а також запобігти епідемічним ускладнення.

Х з’їзд інфекціоністів України внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 р., затвердженому заступником Міністра охорони здоров’я України і віце-президентом НАМН України (№ 13). Запрошення від оргкомітету, згідно з вимогами чинних директивних документів, є підставою для відрядження.

 

 З повагою, організаційний комітет